Hizmetlerimizi etkileyebilecek uyarıları görüntüleyiniz.
İstanbul Eşya Depolama

Eşyaları Nasıl Depoluyoruz

Anasayfa Nasıl

GÜVENLİ DEPOLAMA

Sizlere Evinize ve işletmenizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen çok çeşitli çözümler sunmaktayız, Amacımız Eşyalarınızı cebinize uygun ve esneklik kazandırarak depolamaktır.
Sizin için en doğru çözüm ortağınızız.

İstanbul Eşya Depolama Nedir? Avantajları

İstanbul Eşya Depolama hizmeti almak mı istiyorsunuz? Öyleyse Onka Depolama ile iletişme geçin, Eşya Depolama günümüzün en önemli ihtiyacıdır, fazla eşyalarınız veya atmaya kıyamadığınız Annenizden kalan eşyalar mesela vitrin.. çok büyük eski evlere göre yapılmış olan vitrin veya dolapları Çok cüzzi rakamlara İstanbul'da kiralayarak istediğiniz zaman kontrol etme imkanı ile birlikte hem içiniz rahat hemde emaneti koruduğunuz için, içiniz rahat olacaktır.

Depolama Ücreti İstanbul

İstanbul'da depolama ücretleri basit ve tek düzen olarak ve kafa karıştırmadan sizlere hazırladık fiyat listesi için tıklayınız. Depolama Ücretli bizde aylık, yıllık, haftalık ve günlük olarak işleme tabii tutulmaktadır, 200₺'den başlayan fiyatlandırmalarımızla her ay belirlediğimiz ilçeye özel nakliye ücretsizliği gibi İstanbulluya yenilik ve avantaj katmaktayız.

İstanbul Depolama Firmaları

İstanbul Eşya Depolama Firmaları arasında ve İstanbul içinde hizmet veren pek az depolama şirketi vardır, Eşya Depolatmak lojistik ve nakliye tecrübesi ister, işte böylece biz geçmiş zaman tecrübelerimizi avrupa standartlarına taşıyarak el altında değil daha tek düzen bir iş içinde yürütme içindeyiz, Depolama firmaları arasında iyi bir yerde olan Onka Depolama Hizmetleri a.ş. Ataşehir ve Pendik'de eşyalarınızı depolatmakda.

AMBALAJLAMALI VE KORUNAKLI DEPOLAMA

Çeşitli depolamalarda sizi ve eşyanızı korur

Eşyanız depolama sürecine girmeden önce gönderilerinizi kalın malzemeler ile sarıyoruz, varsa dolaplarınızı söküp her parçasını titizlikle sardıktan sonra Nakliye araçlarımıza özenle sevk ve idare ediyoruz taki bir diğer hedefe kadar.

HİZMETLERDEN YARARLANMA

Hizmetimizden Kimler Yararlanabilir:

Hizmetlerimizden Canlı hiç bir varlık, yanıcı aletler, motorlu taşıt, legal olmayan ve varsayılan her ürün(leri) barından kimseler Harici Hizmetlerimizden herkes yararlanabilir.

Oda ve Eşya sayısı farketmeksizin büyük depolarımızda muhafaza etmekteyiz en küçük kolilerinizi ve değerli eşyalarınızı sözleşmelerimiz ve prosedörlerimizle korumaktayız.