Hizmetlerimizi etkileyebilecek uyarıları görüntüleyiniz.

İstanbul Anadolu Yakası

Nerede İstanbul Ataşehir
ataşehir eşya depolama uygun fiyatlı eşya depolama

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir Eşya Depolama Sizlere en iyi fiyat güvencesi vermekle beraber Onka Depolama müşterilerine yıllardır hizmet vermektedir, sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız yılların verdiği birikim ve evden eve nakliyat ile tecrübeli depo amirleri uygun fiyatlandırma indirimler gibi bütçeyi zorlamadan verdiğimiz katkı sektöre olumlu yasımaktadır.

Hedefimiz Avrupa standartlarında hizmet vermekte olan ve tüm taşıma faaliyetlerini yürüttüğümüz yer olan Ataşehir ilçemiz, sizlerin eşylarını güvenilir bir şekilde depolatmaktadır, gerek seçili eşyalarınız gerek ise tüm eşyalarınızın tahliyesi sizin için zorunlı olduğu hallederde Ataşehir depolama hizmetimizden yararlanabilirisiniz.

Ataşehir ve çevresinde eşyanızı depolatmak istiyorsanız bizlere 0532 393 89 36 hatlı telefon numaramızdan iletişime geçebilirisiniz, veya üsteki kampanya görselinden tıklayarak bizlere WhatsApp yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek kalite standartlarında depolama hizmeti vermekteyiz, eşya depolamada en iyi olan onka depolama sizlere güvenli bir eşya depolama hizmeti sunmaktadır, İstanbulun her yerine başta Ataşehir ve Maltepe olmak üzere Tüm Anadolu yakasında eşyalarınızı nakliye araçlarımızla alıp gerekli koruma işlemleri yapıldıktan sonra depolalarımızda uzun vaadeli tutuyoruz.

Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları

Ataşehir eşya depolama fiyatları hakkında tam liste eşya fiyatlandırma sayfasındadır ancak yinede hızlı olsun diye bu sayfada örnek vereceğiz.

Ataşehir de eşya depolama fiyatlandırması 2 gruba ayrılır bunlar ev eşyası depolama ve parça eşya depolama fiyatlarıdır, ev eşya depolama fiyatlandırda belirli limitlerin dışına çıkıldığı zaman az farkla ufak ücretlere tabii olunmaktadır.

Eşyalarınızı eğer 1+1 veya 2+1 gibi çoklu eşya grupları var ise odalarda muhafaza ediyoruz fakat eşyanız biz buzdolabı veya koli hatta ve hatta tuval gibi parça eşyalar ise ortak alanlarda koruyoruz, ortak alanda bulunan eşyalar tıpkı odadaki diğer eşyalar gibi birbirine kutu gibi istifli, numaraları olmakla beraber önünde siyah bir streç ile tüm eşyaları sarararak önüne sözleşmenin bir diğer kopyasını yapıştırıyoruz böylece hem rutin kontrollerde hemde sizin depoyu ziyaret ettiğiniz takdirde kendi eşyalarınızı hemen göreceksiniz fakat yeni bir eşya çıkacağı vakit tekrar ek sözleşme çıkartırılır, hangi eşyanının çıkacağını sözleşmede belirtilerek daha sonraki aşamalarda iletişim kopukluğu olmaksızın depolama süreci devam etmektedir.

Neden Ataşehir'de depolama hizmeti almayalım?

Öncelikle kültürel özelliklerimizden dolayı fazla eşyalar almaktayız ama eşyalarınmızdan da vazgeçmemekteyiz, zamanla evimizde oluşan çok eşyalar ile yaşam alanımız daralmakta, içsel olarak darlılık çekmekteyiz, peki zamanla kararmızı değiştirirsek fakat sevdiğimiz eşyaları nereye koyacağız, evimizin bodrumuna mı? çatısına mı? koyarsak rutubet alır mı veya eşyalarım eksilir mi korkusu yaşamadan eşyalarınızı Ataşehir'de onka depolama ile depolayınız! Onka depolama, ataşehir merkezli bir depolama firması olup eşyalarınızı boyutlarına göre uygun fiyatlandırır, eşyalarınızı koruyacak tüm AA+ kalitedeki ambalajlama ile eşyanıza gelen dış etkenlerden koruyacak şekikde ve titiz bir şekilde güvenli depolarımızda depoluyoruz.

Parça Eşya Depolamasında da yine aynı fakat belirlenen limitlerin üstünde de maximum limitler olmaktadır örnek verirsek;

Parça eşya mı depolayacaksınız mesela 20 kolininz var ve fiyat mukabili taban fiyat 600₺/ay olarak hesaplanmaktadır, fakat 20 koli olağan şartlarda +10 koliye kadar limitleme işlemleri vardır, makale güncel bile olsa tam güncel versiyonu Fiyatlandırma Sayfasındadır, lütfen doğru fiyatlandırma için fiyatlandırma sayfasından referans alınız.

Onka depolamayı instagram hesabından takip edebilirsiniz, böylece başta Ataşehir olmak üzere tüm il ve ilçeler, depolama süreleri hakkında bilgisi ve fiyatlandırma & indirimler hakkında bilgi almak için instagram hesabından bizi takip edin! instagram.com/ onkadepolama.com

ambalajlama ve paketleme depolama

ATAŞEHİR EŞYA DEPOSU

Güvenli depolar Ataşehir'de!

Ataşehir'de eşya depolatmak için onka depolama ile iletişime geçebilirisiniz, güvenli depo için gerçek görselimiz sağda olup, size ve ataşehir'de depolama hizmeti sunmaktayız, eşyalarınız ambalajlı yüksek katlarda depolama imkannı ile birlikte Ataşehirin en iyi ve güvenli eşya depolama sistemleri yalnızca Onka Depolama'da

Nasıl Yapıyoruz?

Ataşehir'de eşyanızı depolatmak istiyorsanız öncelikli işlemlerimiz hakkında fikir sahibi olmak istemez misiniz? öncelikli bizlerle iletişime geçerek bize eşya ile ilgili detaylı liste veriyorsunuz daha sonra fiyat üzerinde anlaştığımız takdirde depolama günü için sizlere Onka depolama olarak tarih veriyoruz, taşınma günü geldiğinde seçili eşyalarınızı depolatmak için özel depo malzemesi ile ambalajlıyoruz eşya ambalajlaması depolama ücreti dışındadır çünkü bir sonraki taşımaya kadar eşyanızı korumakla kalmaktadır depolalaırmıza aynı şekil ambalajlı bir şekilde naklettirilmektedir.

Bunun yanı sıra mobilyalarınızı ve kurulum gerektiren tüm eşyalarınızı marangozlarımız sayesinde ücretsiz bir şekilde işçiliğimize ait kabul ediyoruz, demonte olan eşyalarınızın tüm vidaları bizde kalmak mecburiyetindedir, kaybolması gibi durumlarda tüm mesuliyeti üzerimize almaktayız, her türlü kemirge tipi canlı hayvanlardan korunaklı bir şekilde yere temas ettirmeden palet yardımı ile birlikte eşyalarınız rutubetsiz ortamlarda saklamaktayız, görüldüğü üzere son derece modern hizmetler sunmakta olup firmamımızın ana hedefi Avrupa standatları içinde müşteri memnuniyeti fiyat güvencesi ile birlikte Ataşehir'de eşyalarınızı depolatabilirsiniz. Sizlerin bilmesi adına depolama aynı zamanda ev taşınmasına benzer hemen hemen aynı hedefler altında ama son durağı depomuzda olmaktadır, bu hedefler şu şekilde;

  • Expertiz
  • Gün tarih Randevu
  • Uygun araç rezervi
  • Depoadan müşteriye özel ambalaj ve personel temini (marangoz dahil)
  • Taşınma günü
  • Taşınma ve Depoya yerleşke teslimatı
  • Sözleşmeler ve tabii ücret

Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları

Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları Evden Eve Nakiyat, Parça Eşya Taşıma, Ofis eşyası ve özel eşya depolama gibi çeşitli eşya depolama kategorileri ile size uygun hizmeti getirmektedir güncel fiyat listesi için tıklayınız.

Ataşehir'de eşya depolama fiyatları bizim sistemizde diğer depolama şirketlerine göre farklılık göstermektedir, bizler sizlerin daha kolay anlaşıldığı şekilde yani kullanıcı dostu diye tabir ettiğimiz sistemle bu yönerlegelere uymaktayız, diğer depolama şirketleri eşya cinsi değil metrekare cinsine göre oda Depo şekilinde hizmet vermektedir, biz bu anlayışı red etmekteyiz daha anlaşılır bir düzeyde sistemimizi geliştirerek değiştirdik bu sistemde; 1+1 Eşya deposu 2+1 Eşya deposu 3+1 Eşya deposu veya sizin seçtiğiniz bizimde ismini koyduğumuz Parça Eşya Depolama sistemini yaygın hala getirerek sistemi oturttuk böylece siz eşya kategori tipini söylerek bizlere yardımcı olmaktasanız hemde tam fiyat garantisini ortaya çıkarmaktayız.

Maltepe Depolama Kampanyalı (1+1 ev eşyası)Depolama ücretleri

Onka Depolama ücretleri tablosu sadece aylık verileri inceler ilk ay sadece 600₺, ancak en iyi fiyat için Rezervasyon yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
Parça Eşya Kolilemede +20 koli için 200₺ fiyat farkla ek fiyat miktarı oluşmaktadır.
Süre
1.ay 2.ay 3.ay
Oda Sayısına Ek
Fiyat (1 Ocak 2023'den itibaren geçerlidir)
600.00₺ 1.600₺'den başlayan fiyatlarla 1.600₺'den başlayan fiyatlarla
600,00₺

Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları nelere göre belirlenmektedir?

Öncelikle sistemizi evden eve nakliyat sistemi gibidir, bizimle iletişime geçtikten sonra bizleri arayarak eşya listesini ve fiyat bilgisi gibi sorular sorarak bizlere danışabilirsinz.

Ataşehir Eşya Depolama Nakliye Hizmeti

Ataşehir Eşya Depolama Nakliye Hizmeti ise yine tam kapasite hizmet veren firmamızın için bağlı olduğumuz nakliye şirketleri ile birlikte çalışma şartıyla %40 indirim fırsatı ile beraber bütçede hafiflik getirmekteyiz Nakliye tarafımızca yönlendirilmekte olup, eşyalarınızın sargı ambalaj, monte ve demonte işlemleri tammalandıktan sonra Depolanmak üzere tarafmızca ulaşır anahtar size firma temcilcimizin ayarladığı kafes sistemiyle kilitler ve size ulaştırır.

Ataşehirde eşyalarınız bize emanettir emanet eşyaların sorumluluğu bize tecrübemizle beraber kaliteli iş gücünü ve karşılıklı güven ve hassasiyeti doğurmuştur bu yüzden Ataşehirde eşya depolatacaksanız bizim gibi tecrübe ve meslek etiğini bilen firmalarla çalışmanız bizim en büyük temmenimizdir.

Ataşehir Parça Eşya Taşıma

Ataşehir Parça Eşya Taşımacılığı yapan firmamız çok yönlü hizmet etmekte tek bir çatı anlayışı ile Nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir Merkez Ofis Kadıköy/Göztepe'de bulunan Ataşehir ve Pendikte yerleşke şubelerimizden Türkiyenin dört bir yanına nakliye hizmeti vermekteyiz.

Sayfamızla ilgili diğer aramalar ve etiketler

Ataşehir Eşya Depolama Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları Ataşehir Eşya Depolama Nakliyesi Ataşehir Ambalajlı Depolama Ataşehir Eşya Depolama Ücretleri Ataşehir Evden Eve Nakliyat Ataşehir Nakliyat Ataşehirde Depo Ataşehirde uygun depolama Ataşehirde haftalık eşya depolama fiyatları Beşiktaş Ataşehir Eşya Depolama Maltepe Fındıklı Zümrütevler Eşya Depolama Maltepe Eşya Depolama
ambalajlama ve paketleme depolama

EŞYALARINIZI KORUR

Çeşitli depolamalarda sizi ve eşyanızı korur

Sağlam Eşya Paketleme ile bir sonraki varılan yere kadar Eşyalarınızı koruyoruz, Sağlam paket ve ambalajlama ile birlikte taşınacak eşyalarınızın güvenliği için Eşya Paketleme ve Ambalajlama hizmetini sunarız.

Eşya Paketlemede kullandığımız ambalaj kalitesi ömürlük eşya depolamalar için üretilmiş, Mobilyalarda farklı, Beyaz Eşyalarınızda Farklı Ambalajlama yaparak Eşyaya göre ambalajlama yapmaktayız böylece olağan dışı etkenlerden Eşyanızı daha iyi bir şekilde korumaktayız.

NAKLİYE HİZMETLERİ

Depolama Araçları

Ataşehir'de Eşya Depolatmak istiyorsanız size en yakın depolama firması ile iletişime geçin böylece hem size yakın olan şirket ihtiyaçlarınıza daha hızlı cevap vermektedir, ücretsiz nakliye aracıyla 10 dakikada Ataşehir'de istediğiniz bölgeye gelen aracımız Tam, parça ve özel eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca ambalajlı bir şekilde depolatır.